administratorius

Prienų švietimo centro kompiuterininkas / puslapio administratorius.

Trečiojo amžiaus universiteto paskaita

  Lapkričio 8 d. 15 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks pirmasis Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto narių užsiėmimas su Lietuvos farmacijos muziejaus vyriausiąja muziejininke, senosios medicinos ir farmacijos istorike, senųjų amatų ir eksperimentinės archeologijos klubo „Pajauta“ nare Zenona Šimaitiene.   Kviečiame dalyvauti. 

Organizatoriai       Prienų švietimo pagalbos tarnyba 

2+

Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo šventė

 

 

 

 

 

Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo šventė

Spalio 19 d., ketvirtadienį, Prienų  kultūros ir laisvalaikio centro mažojoje salėje įvyko Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo iškilmės. Kupini pakilios nuotaikos būsimi universiteto klausytojai užpildė visą salę. Prienų rajono gyventojų susidomėjimas galimybe tobulinti savo žinias pranoko organizatorių lūkesčius.  Norą jį lankyti pareiškė bemaž apie šimtą vyresnio amžiaus gyventojų.

Skaitykite toliau

0

Prienų švietimo pagalbos tarnyba kviečia į Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo šventę

Trečiojo amžiaus universitetas atveria duris visiems, norintiems bendrauti ir dalytis patirtimi, tobulėti ir mokytis.

Mieli senjorai,

Jei norite pasisemti naujų žinių, pabendrauti, pasidalyti su kitais savo sukaupta patirtimi, išsaugoti fizinį, socialinį ir intelektinį aktyvumą, būti reikšmingi ir reikalingi, kviečiame Jus dalyvauti Prienų rajono trečiojo amžiaus universiteto veikloje.

Skaitykite toliau

0

Pasaulinė informacinės visuomenės diena – gegužės 17 !

Pasaulinė informacinės visuomenės diena 

Gegužės 17-ą dieną pasaulyje švenčiama kasmetinė Pasaulinė informacinės visuomenės diena. Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga (International Telecommunication Union, ITU) paskelbė šių metų Pasaulinės informacinės visuomenės dienos temą – „Didieji duomenys dideliam poveikiui“ (angl. Big Data for Big Impact). ITU pažymi, kad šių metų tema orientuota į didžiųjų duomenų įtaką plėtrai ir siekį ištirti, kaip netobulus ir dažnai nestruktūrizuotus duomenis paversti naudinga informacija.  Įžvalgos, gautos atlikus išsamią analizę, gali svariai prisidėti prie įrodymais grįsto sprendimų priėmimo.

Pasaulinės informacinės visuomenės dienos proga ITU kasmet skelbia trumpą pasaulinę IRT statistiką.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Pasaulinė informacinės visuomenės diena“

 

Skaitykite toliau

0

Gegužės 9-oji – Europos diena

Gegužės 9-oji – Europos diena

      1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų.       

    Šis Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia.1985 m. Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną. 

EUROPOS DIENA

Susijęs vaizdas

 

 

0

Balandžio 24 – TARPTAUTINĖ JAUNIMO SOLIDARUMO DIENA

Balandžio 24 – TARPTAUTINĖ JAUNIMO SOLIDARUMO DIENA

Ši diena skirta atkreipti valstybės, visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį į jaunimo problemas. Jaunimo, visuomeninės organizacijos siekia kovoti už jaunimo teises, jo užimtumo, socialinių problemų sprendimą, kūrybiškumo skatinimą.

Jauni žmonės visame pasaulyje kasdien susiduria su iššūkiais ir problemomis, kurias įveikti lengviausia tik būnant kartu. Kaip jaunas žmogus žiūri į solidarumo idėją, ar jauni žmonės yra vieningi bei kaip ši vienybė pasireiškia?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „TARPTAUTINĖ JAUNIMO SOLIDARUMO DIENA“

Skaitykite toliau

0