Rekomenduojama

Informuojame, kad nuo 2020 m. balandžio 10 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyba persikelė į naujas patalpas adresu Kauno g. 1A, Prienai. Kiti įstaigos rekvizitai bei kontaktiniai duomenys nesikeičia.

Dirbame nuotoliniu būdu

Rekomenduojama

Prienų švietimo pagalbos tarnyba, reaguodama į Lietuvoje paskelbtą karantiną ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas ir siekdama prisidėti prie COVID-19 viruso plitimo stabdymo, nuo kovo 16 d. iki karantino paskelbimo pabaigos, savo funkcijas vykdys ir veiklą organizuos nuotoliniu būdu.

Išsamesnė informacija teikiama:

Prienų švietimo pagalbos tarnyba
El. paštas svietimocentras@prienai.lt

Direktorė Danutė Stankevičienė
Tel. +370 698 24769
El. paštas direktore.svietimocentras@gmail.com

Metodininkė Danguolė Damijonaitytė
Tel. +370 620 60156
El. paštas damijonaityte_d@prienai.lt

Metodininkė Oksana Radzvilavičienė
Tel. +370 682 12648
El. paštas o.radzvilaviciene@prienai.lt

Pedagoginė psichologinė pagalba teikiama nuotoliniu būdu

Sėkmės metodai, ugdant mokėjimo mokytis kompetenciją

Mokinių atostogų metu į Balbieriškio pagrindinę mokyklą rinkosi Prienų rajono pradinių klasių mokytojai. Čia vyko pradinių klasių mokytojų metodinė diena „Kolega – kolegai. Sėkmės metodai ugdant mokėjimo mokytis kompetenciją“.

Pradinių klasių metodinę dieną pradėjo Balbieriškio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui, o kartu ir pradinių klasių mokytoja Gražina Antanavičienė. Ji supažindino su dienos darbotvarke ir pasidžiaugė, kad atvažiavo virš 60 mokytojų.

Mokytojus, atvykusius į metodinę dieną, pasveikino direktorius Stasys Valančius. Jis palinkėjo gero darbo ir naujų idėjų!

Skaitykite toliau
0

Dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pasitarime dalyvavo Prienų parapijos vikaras Vitalijus Volodkovičius

2020 m. sausio 7 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyboje įvyko dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pasitarimas, kuriame dalyvavo Prienų parapijos vikaras Vitalijus Volodkovičius.  Vikaras  informavo, kad  2020 m. birželio 27–28 d. Šiauliuose vyks Lietuvos jaunimo dienos „Aš esu (Iš 3, 14). O kur tu?“, kurias organizuoja Šiaulių vyskupijos jaunimo centras kartu su kitų vyskupijų jaunimo centrais. Šis keliaujantis renginys jaunimui nuo 14 metų vyksta kas trejus metus vis kitame mieste ir pritraukia apie 5000 jaunų žmonių iš visos Lietuvos. 2020-ųjų birželio mėnesį Šiauliuose vyksiantis renginys ypatingas tuo, jog vyks ir Šiaulių mieste, ir Kryžių kalne. Programoje numatyta: atidarymas, įvairūs teminiai užsiėmimai, piligrimystė, fiesta, vigilija, vakaro koncertas, susitikimai pagal vyskupijas, šv. Mišios. Kunigas ragino mokytojus pasikalbėti su mokiniais apie šį renginį bei organizuotis bendrą parapijos jaunimo nuvykimą. Apie šį renginį daugiau informacijos galima rasti Facebook paskyroje ŠVJC bei puslapyje www.jaunimodienos.lt

2020 m. kovo 13 d. Balbieriškio Rožinio Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje vyks Prienų rajono mokinių meninio skaitymo šventė „Kelias, tiesa ir gyvenimas“ dvasine bei religine tematika. Mokytojai aptarė šventės organizacinius klausimus, dalyvių skaičių ir amžių bei kitus su šventės organizavimu susijusius klausimus.

2020 m. vasario 21 d. vyks dorinio ugdymo mokytojų metodinė diena Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje. Mokytojai kviečiami pasidalinti gerąja patirtimi „Mano sėkmės istorija, grįžtamasis ryšys“.

0

Sveikiname etninės kultūros olimpiados nugalėtojus

Gruodžio 10 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I etapas. Olimpiadoje dalyvavo 7 mokiniai iš 3 rajono mokyklų. Olimpiados užduotys buvo iš dviejų dalių: etnokultūros pažinimo testo ir vaizdinio etnokultūrinės raiškos ir veiklos pristatymo su komentarais.
Komisijos nutarimu šiais mokslo metais į II-ąjį olimpiados etapą vyks Mantas Kalinkevičius, IIIg klasės mokinys iš Jiezno gimnazijos, Margarita Kamblevičiūtė, 8 klasės mokinė iš Stakliškių gimnazijos ir Sandra Pučkaitė, 7 klasės mokinė iš Skriaudžių pagrindinės mokyklos. Mokinius olimpiadai rengė Jiezno ir Stakliškių gimnazijų lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Kuliešienė bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos etninės kultūros mokytoja Vilma Pučkienė. Linkime mokiniams sėkmės kitame etape!