Kviečiame dalyvauti praktinėje konferencijoje „Etnokultūros ir pilietiškumo integracija“

Pradinių klasių mokytojus kviečiame dalyvauti praktinėje konferencijoje „Etnokultūros ir pilietiškumo integracija“, kuri vyks 2018 m. vasario 19 d. Jiezno gimnazijoje. Mokytojai kviečiami  skaityti pranešimus apie gerąją patirtį siejant etnokultūrinį ugdymą ir pilietiškumą pamokose, neformaliojo ugdymo veiklose, klasių auklėtojų darbe, projektinėje veikloje, dalyvaujant konkursuose, rengiant šventes, pasitinkant ir minint valstybės šimtmetį.

Registracijos anketą pranešėjams (priedas Nr.1) ir parengtus pranešimus (pranešimų santraukas) siųsti elektroniniu paštu bubniene@gmail.com iki 2018 m. vasario 12 d. 10.00 val.

Konferencijos „Etnokultūros ir pilietiškumo integracija“ nuostatai

 

 

0

Ką apie mūsų charakterį išduoda veido bruožai?

Ar gali veido forma, akys, nosis, lūpos ir ausys apie asmenybę išduoti daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio? Ar gali veido bruožų skaitymo taisyklės padėti žmonėms ne tik geriau pažinti save, bet ir padėti  palaikyti gerus santykius su artimaisiais, draugais? Kokie asmens charakterio ypatumai užkoduoti veido bruožuose bei kaip panaudoti  šias žinias praktiniame gyvenime Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams pasakojo Prienų švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė ekspertė Dalė Daiva Gasparavičiūtė paskaitoje „Veido bruožų psichologijos įtaka sėkmingam bendravimui“. Skaitykite toliau

1+

Išlaužo pagrindinėje mokykloje įvyks mokinių konferencija „Kaip aš galiu prisidėti kuriant Lietuvą“

Prienų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 7–12 klasių mokinius, mokinių savivaldų komandas kviečiame ruošti pranešimus ir vasario 15 d. atvykti į Išlaužo pagrindinę mokyklą. Bus įdomu – mokinių konferencijoje „Kaip aš galiu prisidėti kuriant Lietuvą“ ne tik bus skaitomi pranešimai, bet ir vyks diskusijos, susitikimas su perspektyviu jaunu verslininku Remigijumi Jakščiu.

Norėtumėte dalyvauti? Tuomet perskaitykite nuostatus ir užpildytas anketas siųskite iki sausio 31 d. elektroniniu paštu pavaduotoja@islauzas.prienai.lm.lt.

Konferencijos „Kaip aš galiu prisidėti kuriant Lietuvą“ nuostatai

0

Mokinių rusų kalbos konferencija „Rusų kultūros „Sidabro amžius“

         Lapkričio 28 dieną  Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko mokinių rusų kalbos konferencija „Rusų kultūros „Sidabro amžius“ („Серебряный век“ русской культуры). Konferencija buvo skirta žymiausiems XIX a. pab. – XX a. pr. rašytojams, poetams, dailininkams, kompozitoriams. Skaitykite toliau

0