Jauni – nes mokosi, nes džiaugiasi gyvenimu

Prienų kultūros ir laisvalaikio centre naujus mokslo metus pradėjo Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai, kuriuos jau antrus metus buria Prienų švietimo pagalbos tarnyba.

Iš visos širdies džiaugtis gyvenimu, ir studijuoti, ir studentauti, ir daug naujo sužinoti, ir naujų įspūdžių patirti, ir naujų pažinčių užmegzti studentams linkėjo Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas A.Marcinkevičius, administracijos direktorius E.Visockas ir Švietimo skyriaus vedėjas R.Zailskas. Skaitykite toliau

0

Savirealizacijai ribų nėra

„Įėjau į savo amžių netikėtai – tartum lašas į didžiulį okeaną, juk tai tu supi mane ir mėtai mano amžiau, okeane mano“. Šiais Justino Marcinkevičiaus žodžiais Prienų „Žiburio“ gimnazijos psichologė Janina Kuncienė pradėjo susitikimą su Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais. Trumpai pristačiusi statistiką apie senstančią Europą ir Lietuvos vyresnio amžiaus žmonių aktyvumo dinamiką bei užimtumo tendencijas, lektorė paneigė egzistuojančius mitus apie senėjimą. Ji teigė, kad lengviau priimsime senatvę, jeigu pažinsime save, harmoningai gyvensime su savimi ir gamta.

0

Adventas – susikaupimo ir apmąstymo laikas. Ar prisimename kas svarbiausia?

       Atitrūkti nuo kasdienybės ir prisiminti senovės lietuvių papročius ir tradicijas – toks buvo pagrindinis Trečiojo amžiaus universiteto studentams gruodžio 19 dieną organizuotos Advento popietės tikslas. Šiltai ir profesionaliai savo žiniomis ir patirtimi renginio metu dalijosi žinoma šalies etnologė, žurnalistė Gražina Kadžytė. Skaitykite toliau

0

Paskaita „Pozityvaus mąstymo strategijos: senjorų įvaizdis visuomenėje“

          Gruodžio 1 d. 14.30 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre Trečiojo amžiaus universiteto nariams vyks paskaita „Pozityvaus mąstymo strategijos: senjorų įvaizdis visuomenėje“. Paskaitą skaitys žurnalistė, dėstytoja, lektorė Lidija Laurinčiukienė. Kviečiame dalyvauti!

0