2014 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema – „Metų laikai“.

sezonai
2014-aisiais sukanka 300 metų, kai gimė lietuvių grožinės literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis. Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu 2014-ieji paskelbti Kristijono Donelaičio metais.
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados organizacinis komitetas nutarė šių metų technologijų olimpiadą skirti šiai sukakčiai paminėti.
2014 metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados tema – „Metų laikai“.

Stakliškių vidurinėje mokykloje buvo apdovanoti mokinių dailės darbų konkurso „Rudens spalvos. Šokantys lapai” nugalėtojai

Lapkričio 22 d. Stakliškių vidurinėje mokykloje buvo paskelbti ir apdovanoti mokinių dailės darbų konkurso „Rudens spalvos. Šokantys lapai” nugalėtojai. Paroda veikia Stakliškių vidurinės mokyklos galerijose „Tinklas” ir „Foje”. Kviečiame apsilankyti!

Interaktyvi popietė „Mokytis niekada nevėlu“ – maloni atokvėpio akimirka, privertusi pažvelgti į save

IMG_8266Lapkričio 19 d. Prienų švietimo centre įvyko suaugusiųjų švietimo savaitės „Suartėjimai: nuo asmeninės savasties iki Europos piliečio“ renginys – interaktyvi popietė „Mokytis niekada nevėlu“. Į popietę atvyko tie, kam rūpi suaugusiųjų mokymas, mokymasis, bendradarbiavimo su Švietimo centru galimybės.