Rajono mokytojų metodinių darbų paroda „Auštesniojo lygmens mąstymo gebėjimų ugdymas“

IMG_3803-1Prienų švietimo centre veikia rajono mokytojų metodinių darbų paroda „Aukštesniojo lygmens mąstymo gebėjimo ugdymas“. Šiais metais metodinius darbus pristatė 45 rajono mokytojai. Daugiausia pristatyta pradinio ugdymo darbų – 16, kalbų – 6, gamtos mokslų – 3, socialinių mokslų – 4, ekonomikos – 1, matematikos – 2, menų – 4, specialiojo ugdymo dalykų – 2, 5 integruoti keleto dalykų darbai. Read More

Muzikos ir meno mokyklų akordeono mokytojus kviečiame į seminarą „Pramoginės ir džiazo muzikos akordeonu atlikimas“

aka2016 m. kovo 16 d. 10 val. Prienų meno mokykloje (S.Dariaus ir S.Girėno 4, Prienai) įvyks seminaras „Pramoginės ir džiazo muzikos akordeonu atlikimas“, kurį ves akordeonistas, muzikos pedagogas Nerijus Bakula. Kviečiame dalyvauti muzikos ir meno mokyklų akordeono mokytojus!

Seminaro „Pramoginės ir džiazo muzikos akordeonu atlikimas“, anotacija