Mokytojai rinkosi į metodinių būrelių pasitarimus

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Prienų švietimo pagalbos tarnyboje vyko pirmieji dalykų mokytojų metodinių būrelių pasitarimai. Į pasitarimus rinkosi fizikos mokytojai, matematikos mokytojų metodinio būrelio taryba, dorinio ugdymo (tikybos ir etikos) mokytojai. Buvo pristatytos būrelių 2016–2017 m. m. veiklos ataskaitos, aptartos naujų mokslo metų veiklos gairės, dorinio ugdymo mokytojai išsirinko naują sekretorę – Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos tikybos mokytoją Liną Skurdelienę.

Prienų švietimo pagalbos tarnyba kviečia į Trečiojo amžiaus universiteto atidarymo šventę

Trečiojo amžiaus universitetas atveria duris visiems, norintiems bendrauti ir dalytis patirtimi, tobulėti ir mokytis.

Mieli senjorai,

Jei norite pasisemti naujų žinių, pabendrauti, pasidalyti su kitais savo sukaupta patirtimi, išsaugoti fizinį, socialinį ir intelektinį aktyvumą, būti reikšmingi ir reikalingi, kviečiame Jus dalyvauti Prienų rajono trečiojo amžiaus universiteto veikloje.