Seminaras ,,Vertinimas ir įsivertinimas. Praktiniai pavyzdžiai“

2019 m. rugpjūčio 27 d. Prienų r. Stakliškių gimnazijoje vyko seminaras ,,Vertinimas ir įsivertinimas. Praktiniai pavyzdžiai“. Seminarą vedė  lektorės – Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Sakalauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, biologijos mokytoja metodininkė Jūratė Taučiuvienė. Seminaro tikslas – supažindinti pedagogus su veiksmingomis vertinimo bei įsivertimo formomis ugdymo procese, pristatant praktinius pavyzdžius. Seminare buvo aptarta galimybės taikyti mokinių įsivertinimą ir refleksiją mokyme ir mokymesi, mokinių refleksijos organizavimo būdai,  pateikti praktiniai tokių veiklų patarimai. Taip pat kartu su seminaro dalyviais analizavo vertinimo ir įsivertinimo problemas.