Respublikinėje technologijų olimpiadoje užimta I vieta

Balandžio 5 dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ trečiasis etapas, kuriame dalyvavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 8a klasės mokinė Meda Kučinskaitė,  Jiezno gimnazijos 10 klasės mokinė Justina Lukoševičiūtė,  Prienų „Žiburio“ gimnazijos III klasės mokinė Emilija Kustrina. Šios mokinės antrajame technologijų olimpiados etape savo amžiaus grupėse užėmė pirmąsias vietas. Šalies technologijų olimpiados dalyviai turėjo per keturias valandas atlikti praktinę užduotį ir savo darbą pristatyti vertinimo komisijai. Meda Kučinskaitė sukūrė lašo formos rankinę, kurią pavadino „Gyvybė laše“. Mokinė už puikiai atliktą praktinę užduotį olimpiadoje, projektinį namų darbą, menines nuotraukas, projektinio darbo aprašo santrauką, elektroninį namų darbo pristatymą savo amžiaus grupėje užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanota pirmosios vietos medaliu.  Medą Kučinskaitę olimpiadai ruošė technologijų vyr. mokytoja Reda Zuikienė.