Kokių naujovių į mokyklą atneša integruotas ugdymas

2019 m. gegužės 2 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyboje vyko seminaras „Kokių naujovių į mokyklą atneša integruotas ugdymas? Į šį seminarą susirinko pradinių klasių mokytojai, kurie domisi integruotu ugdymu. Seminarą vedė vadovėlio „Vaivorykštė“ bendraautorė Rita Mikelionytė. Mokytojai turėjo galimybę susipažinti su pasaulio pažinimo, kalbų, matematikos, menų ir kitų mokomųjų dalykų integracija. Aptarė integruotų temų apibendrinamuosius projektus, konkrečias projektinės veiklos idėjas.

Dalis seminaro laiko buvo skirta aptarti informatinio mąstymo ugdymą integruotose veiklose. UAB “Baltic Orbis” informacinių-edukacinių technologijų ir inžinerinių paslaugų įmonės atstovas Rimantas Burnickis pristatė EGO Education priemones ir metodiką. Mokytojai buvo supažindinti, kaip formalųjį ugdymą gali praplėsti patraukliausiais pasaulyje švietimo įrankiais, kuriuos sukūrė LEGO Education.