Jiezno gimnazijoje vyko meninio skaitymo šventė ,,Kelias, tiesa ir gyvenimas“

Gegužės 14 dieną Jiezno gimnazijoje vyko Prienų rajono mokinių meninio skaitymo šventė „Kelias, tiesa ir gyvenimas“ dvasine bei religine tematika, kurią organizavo tikybos vyr. mokytoja Irena Skulščienė. Šventėje dalyvavo 29 mokiniai iš Išlaužo, Šilavoto pagrindinių mokyklų,  Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Jiezno, Stakliškių, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų. Mokiniai skaitė pasirinktus dvasinės bei religinės tematikos kūrinius ar jų ištraukas. Šventės dalyviams koncertavo Jiezno vaikų muzikos mokyklos vokalinis ansamblis, vadovės Sonata Bukevičienė ir Laimutė Benokraitienė. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus padėkos ir Jiezno gimnazijos atminimo dovanėlės. Mokytojams, rengusiems mokinius – Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo padėkos.