Gruodžio 9 d. apdovanoti mokinių kūrybos konkurso „Kuriame pasaką” nugalėtojai

8977-fotografia-gGruodžio 9 d. Prienų „Ąžuolo” progimnazijoje įvyko mokinių kūrybos konkurso „Kuriame pasaką” baigiamoji šventė. Į šventę buvo pakviesti visi mokiniai, atsiuntę savo sukurtas pasakas bei juos konsultavę mokytojai. Dalyvavo ir svečiai: LR Seimo narys Vytautas Kamblevičius, Prienų rajono savivaldybės tarybos narė Loreta Jakinevičienė, knygyno „Pegasas” atstovė Greta Meškauskienė, rajoninių laikraščių žurnalistai. Konkurso komisija: mokytojos Lina Malinauskienė („Žiburio” gimnazija), Vytautė Kurtovienė („Revuonos” pagrindinė mokykla) ir Milda Kleizienė (Pakuonio pagrindinė mokykla) iš 60 atsiųstų pasakų atrinko  14 įdomiausių. Jų autoriai buvo paskelbti laureatais.
Be dėmesio ir dovanų neliko nė vienas: Seimo narys V.Kamblevičius įsteigė saldžiuosius prizus visiems mokiniams, kiti rėmėjai dovanojo gėles mokytojams. Konkurso laureatai ir mokytojus konsultavę mokytojai buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus diplomais ir padėkos raštais, kiti mokiniai – Prienų „Ąžuolo” progimnazijos padėkos raštais. Specialius prizus įsteigė renginio globėja Prienų „Ąžuolo” progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Zdanienė, knygynas „Pegasas”, „Revuonos” pagrindinės mokyklos mokytojos Ramunė Kavaliauskienė ir Aušra Deltuvienė. Buvo apdovanoti ir „Ąžuolo” progimnazijos mokinių simpatijas pelniusių pasakų autoriai. Konkurso organizatorė Irena Drižilauskienė pasidžiaugė, kad laureatų pasakas pavasarį galėsime skaityti Prienų rajono mokinių kūrybos almanache „Prienų krašto vyturiai”.