Jaunųjų šaulių kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras

chessGruodžio 12 d. Prienų šaulių namuose įvyko jaunųjų šaulių kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras.
Šaškių varžybose dalyvavo 7 mergaitės, 17 berniukų. Daugiausiai taškų surinko ir I–III vietas užėmė Gedvilė Česnavičiūtė, Jiezno gimnazija, 6 taškai, I vieta; Gabrielė Šakavičiūtė, Jiezno gimnazija,6 taškai, II vieta; Evelina Kazlauskaitė,Jiezno gimnazija, 6 taškai, III vieta; Ūdrys Žalys, Jieznogimnazija, 4,5 taškų, I vieta; Dainius Urbanavičius, Jiezno gimnazija, 4 taškai, II vieta; Deivydas Bartuševičius, Jiezno gimnazija, 4 taškai, III vieta. Komandinėje įskaitoje I vietą užėmė Jiezno gimnazijos jaunųjų šaulių komanda, vadovas Sigitas Žalys; II vietą Prienų mokyklų jaunųjų šaulių komanda, vadovas Andrius Šapalas; III vietą Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda, vadovas Rolandas Meškauskas.
Šachmatų varžybose dalyvavo 5 jaunieji šauliai. Varžybų nugalėtojai: Deividas Valenta, Jiezno gimnazija, 4 taškai, I vieta; Tomas Revaitis, Prienų „Žiburio“ gimnazija, 2 taškai, II vieta; Lukas Mockevičius, Jiezno gimnazija, 2 taškai, III vieta.

Sveikiname nugalėtojus!