Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapas

computerGruodžio 13 d. Prienų „Žiburio” gimnazijoje įvyko Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajoninis) etapas. Olimpiadoje du Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytoja Rasa Alaburdienė) varžėsi jaunesniųjų grupėje ir šeši Prienų „Žiburio” gimnazijos mokiniai (mokytoja Marija Plauskaitė) – vyresniųjų grupėje.
Sveikiname olimpiados nugalėtojus: Luką Maciulevičių, Prienų „Žiburio” gimnazijos IVc klasės mokinį, užėmusį I vietą; Mindaugą Jakubauską, Prienų „Žiburio” gimnazijos IVa klasės mokinį, užėmusį II vietą; Julių Burbulį,  Prienų „Žiburio” gimnazijos IVd klasės mokinį, užėmusį III vietą; Ugnę Alaburdaitę, Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinę, užėmusią I vietą; Gretą Kazlauskaitę, Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinę, užėmusią II vietą.