Home > Seminarai > Emocinis ugdymas ikimokykliniame amžiuje arba spalvinga kelionė po jausmų pasaulį

2019 m. spalio 30 d. Prienų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyko 6 akad. val. seminaras „Emocinis ugdymas ikimokykliniame amžiuje arba spalvinga kelionė po jausmų pasaulį“. Seminarą vedė Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“ direktorė Sigita Balčiūnienė. Seminaro tikslas – kokybišku ugdymo turiniu ir pedagogikos metodais padėti vaikams geriau suprasti ir išreikšti savo emocijas. Seminaro metu dalyviai gilino žinias apie emocijų suvokimą ir raišką. Sužinojo, kaip panaudoti grožinius kūrinius, mokant vaikus atpažinti, įvardinti ir valdyti savo emocijas. Susipažino su įvairiomis priemonėmis padedančiomis suprasti savo bei kito jausmus bei socialinio – emocinio intelekto lavinimo programa – „Kimočiais“.