Socialiniai pedagogai diskutavo apie tėvų, mokinių ir mokytojų atsakomybes sprendžiant vaiko problemas

Lapkričio 21 d. Prienų švietimo pagalbos tarnyboje vyko socialinių pedagogų metodinio būrelio pasitarimas. Pasitarime dalyvavo Alytaus apskrities VPK Prienų rajono PK bendruomenės pareigūnė Ina Raškevičienė. Diskusijos metu buvo kalbama apie mokinių, tėvų ir mokytojų atsakomybes sprendžiant vaiko problemas. Pareigūnė aptarė praktines situacijas, į kurias patenka nepilnamečiai, skatino pedagogus netoleruoti smurto atvejų, pranešti policijai apie daromus pažeidimus ir bendradarbiaujant kartu kurti saugią aplinką mokyklos teritorijoje. Taip pat informavo, kad kartą per mėnesį seniūnijose bendruomenės pareigūnas teikia individualias konsultacijas.
Po diskusijos vyko dalijimasis patirtimi „Kaip pradėti pokalbį su vaiku ir teikti pagalbą”. Metodines priemones pristatė Skriaudžių pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Aidutė Jurešienė, Balbieriškio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Asta Marcinkevičienė, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Vaiga Šimukaitė, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos socialinė pedagogė Simona Vaškelevičienė, Jiezno gimnazijos socialinė pedagogė Rasa Valatkaitė.