Sveikiname etninės kultūros olimpiados nugalėtojus

Gruodžio 10 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I etapas. Olimpiadoje dalyvavo 7 mokiniai iš 3 rajono mokyklų. Olimpiados užduotys buvo iš dviejų dalių: etnokultūros pažinimo testo ir vaizdinio etnokultūrinės raiškos ir veiklos pristatymo su komentarais.
Komisijos nutarimu šiais mokslo metais į II-ąjį olimpiados etapą vyks Mantas Kalinkevičius, IIIg klasės mokinys iš Jiezno gimnazijos, Margarita Kamblevičiūtė, 8 klasės mokinė iš Stakliškių gimnazijos ir Sandra Pučkaitė, 7 klasės mokinė iš Skriaudžių pagrindinės mokyklos. Mokinius olimpiadai rengė Jiezno ir Stakliškių gimnazijų lietuvių kalbos mokytoja Nijolė Kuliešienė bei Skriaudžių pagrindinės mokyklos etninės kultūros mokytoja Vilma Pučkienė. Linkime mokiniams sėkmės kitame etape!