Vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė” IV etape dalyvaus trys Prienų rajono kolektyvai

rp_dainu_dainele1-150x150.jpgVasario 7 d. Marijampolės J.Totoraičio progimnazijoje įvyko vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ regioninis (trečiasis) etapas. Jame dalyvavo penki Prienų miesto ir rajono ugdymo įstaigų kolektyvai. Sveikiname Prienų meninio lavinimo studijos solistę Austėją Belenavičiūtę (vadovė Ramunė Liutvynskienė), Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokinę Karoliną Gustaitytę (vadovė Jūratė Mikalauskienė) ir Prienų „Žiburio gimnazijos mišrų kvartetą: Kamilę Bandonytę, Rugilę  Žurauskaitę, Vytautą Trakymą, Tomą Kuzmauską (vadovė Roma Ruočkienė), patekusius į konkurso IV-ąjį, televizijos, etapą.