Bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikus kviečiame dalyvauti ekologinio plakato konkurse „Žemei reikia draugų“

earth-dayEkologinio plakato konkursas „Žemei reikia draugų“ keliasi į Balbieriškio pagrindinę mokyklą. Šių metų konkurso tema – „Tekėk švarus, Nemunėli“. Konkurse kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 klasių mokiniai ir priešmokyklinio  ugdymo grupių vaikai. Plakatai pateikiami iki kovo 17 d. Balbieriškio pagrindinei mokyklai arba Prienų švietimo centrui. Parodos atidarymas ir nugalėtojų apdovanojimai įvyks 2014 m. kovo 25 d. 10 val. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje.

Nuo kovo 25 iki balandžio 4 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje  vyks plakatų paroda.