Prienų rajono mokyklų 6–8 klasių mokiniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo, dalyvaudami viktorinoje-konkurse „Protų mūšis“

IMG_4273Kovo 5 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko Prienų rajono mokyklų 6–8 klasių mokinių istorijos viktorina-konkursas „Protų mūšis“, skirtas kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo dešimt mokinių komandų iš Veiverių T.Žilinsko ir Jiezno gimnazijų, Stakliškių vidurinės mokyklos, Prienų „Revuonos“, Šilavoto, Pakuonio pagrindinių mokyklų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Komandos iš anksto ruošėsi atsakyti į klausimus tema „Lietuva nuo valstybės susikūrimo iki Liublino unijos“. Kad konkursas vyktų sklandžiai, pasirūpino „Žiburio“ gimnazijos istorijos mokytojos ir gausus pagalbininkų – „Žiburio“ gimnazijos mokinių – būrys. Suskaičiavus konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė dvi komandos: Jiezno gimnazijos „Jieznelė“, vadovė Nijolė Aleškevičienė ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos „Giliukai“, vadovės Rasa Juocevičienė ir Irena Vincekienė. Nedaug nuo jų atsiliko Veiverių T.Žilinsko gimnazijos „Gediminaičiai“, vadovė Laima Mikušauskienė, užėmę II-ąją vietą ir Pakuonio pagrindinės mokyklos „Patriotai“, vadovė Jadvyga Kamarūnienė, užėmę III vietą.

Fotogalerija——————————————————————————————————————–