Gražios raidės – dailus raštas
Balandžio mėnesį vyko nuotolinis rajoninis pradinių klasių mokinių renginys, skirtas dailiam raštui ,,Gražios raidės – dailus raštas“. Renginio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šio renginio organizatoriai – Prienų „Ąžuolo“ progimnazija. Vertinimo komisija atrinko darbus ir skyrė nominacijas.

Už rašto darbo estetiškumą

Daniui Moisejevui 1 kl., Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla (mokytoja Neringa Matuizienė)
Augustei Jurkonytei 2 kl., Stakliškių gimnazija (mokytoja Rasa Noreikienė)
Emiliai Thea Tarziu 4d kl., Prienų „Ąžuolo“ progimnazija (mokytoja Genė Aleksynienė)