Pasidžiaukime kartu
Gegužės 13 d. didelį būrį Prienų rajono savivaldybės mokyklų mokinių, 2021–2022 mokslo metais aktyviai dalyvavusių dalykinių olimpiadų ir konkursų rajoniniuose etapuose, užėmusių prizines vietas bei atstovavusių rajonui regioniniuose ir šalies etapuose, tarptautiniuose konkursuose, pakvietėme dalyvauti tradicinėje šventėje „Pasidžiaukime kartu“. 6–12 klasių mokiniams organizavome išvyką į jaunimo festivalį VIBELIFT 2022, kuris vyko Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje. Šių meto festivalio šūkis – „Būk daugiau” atsispindėjo visoje festivalio programoje, kurioje žinomi atlikėjai, sportininkai, verslininkai, teatro ir kino menininkai pasakojo savo sėkmės istorijas, įtraukė jaunimą į diskusijas, skatinančias svajoti daugiau, galėti daugiau, siekti daugiau. Renginys, vykęs visą dieną, džiugino ne tik motyvuojančiomis ir įkvepiančiomis diskusijomis bei pašnekovais, bet ir Vido Bareikio ir 8 kambarys, Evitos Cololo, Omerta, OG Version ir kitų jaunimo mėgstamų atlikėjų koncertu. Kaip ir žadėjo festivalio organizatoriai – šiame renginyje nuoboduliui nebuvo vietos!