Greitojo rašymo kompiuteriu konkursas
Gegužės 19 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko rajoninis konkursas „Greitasis teksto rašymas kompiuteriu“. Konkurse dalyvavo 5–11 klasių mokiniai iš beveik visų Prienų rajono mokyklų. Mokiniai turėjo per nustatytą laiką kompiuteriu surinkti duotą tekstą, atspausdinant kuo daugiau simbolių ir padarant kuo mažiau klaidų. Konkurso rezultatai buvo vertinami taškais. Daugiausiai taškų surinko: 5–6 klasių mokinių grupėje: Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos 6 klasės mokinys Justas Šapkus (mokytoja Elona Dukynienė) – I vieta, Stakliškių gimnazijos 6 klasės mokinys Gytis Raulinavičius (mokytojas Vidas Noreika) – II vieta, Jiezno gimnazijos 5 klasės mokinė Gustė Sinkevičiūtė (mokytoja Laima Arbačiauskienė) – III vieta; 7–8 klasių mokinių grupėje: Šilavoto pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Erika Abramavičiūtė (mokytoja Aldona Kaminskienė) – I vieta, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinys Augustas Kurlavičius (mokytoja Rasa Alaburdienė) – II vieta, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 8a klasės mokinė Saulė Tamulaitytė (mokytoja Edita Ramanauskienė) – III vieta; 9–10 klasių mokinių grupėje: Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIb klasės mokinys Jokūbas Petkevičius (mokytoja Daiva Sabanskienė) – I vieta, Prienų „Žiburio“ gimnazijos IId klasės mokinys Ernestas Mažeika (mokytojas Žydrūnas Tautvydas) – II vieta, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 10a klasės mokinys Elvinas Jonyka (mokytoja Rasa Alaburdienė) – III vieta; Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIId klasės mokinys Dominykas Černevičius (mokytojas Žydrūnas Tautvydas) – I vieta, Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIId klasės mokinys Domas Matulaitis (mokytojas Žydrūnas Tautvydas) – II vieta, Jiezno gimnazijos IIIg klasės mokinys Rokas Zujus (mokytoja Laima Arbačiauskienė) – III vieta. Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!