Apibendrinti mokytojų metodinių darbų parodos rezultatai

Vasario 3 – kovo 1 d. Prienų švietimo centre vyko mokytojų metodinių darbų paroda „Skaitmeninės mokymo priemonės ir jų panaudojimas“. Parodai 26 autoriai pateikė 23 darbus. Geriausių darbų autoriai: Šilavoto pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Laima Astrauskaitė už darbą „Skaitmeninės mokymo priemonės pradiniame ugdyme“, Pakuonio pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Markovskaja už darbą „Holidays/Festivals/Traditions“, Jiezno gimnazijos pradinio ugdymo vyr. mokytoja Roma Kandrotienė už darbą „Žiemą miegantys gyvūnai“ (Pasaulio pažinimas 3 klasei), Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos chemijos mokytoja metodininkė Dalia Skučienė ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė Rasa Alaburdienė už darbą „Skaitmeninių mokymo priemonių panaudojimas chemijos pamokose“ ir Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos matematikos mokytoja metodininkė Ina Aleksiūnienė  už darbą „Skaitmeninės mokymo priemonės ir jų panaudojimas kūrybiškumo kompetencijos ugdymui matematikos pamokose“ apdovanoti Prienų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus padėkos raštais. Visi parodos dalyviai gavo Švietimo centro pažymėjimus. Padėkos raštais apdovanotos mokyklos, kurių mokytojai aktyviausiai dalyvavo metodinių darbų parodoje: „Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Skriaudžių pagrindinė mokykla, Šilavoto pagrindinė mokykla, Balbieriškio pagrindinė mokykla.