Fizinio ugdymo mokytojų metodinė išvyka į Punską
Lapkričio 4 d. Prienų rajono savivaldybės fizinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio nariai vyko į Punską (Lenkija). Mokytojai lankėsi Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinėje mokykloje, bendravo su direktoriumi Jonu Vydra bei kolegomis – fizinio ugdymo mokytojais, sužinojo apie apie lietuviškos mokyklos Lenkijoje veiklos ypatumus, sporto ir sveikatos ugdymo aktualijas. Lankydamiesi Punsko etnografiniame muziejuje apžiūrėjo šio krašto istoriją, tradicijas, praeities kasdienybę ir šventes liudijančius eksponatus, klausėsi pasakojimų apie lietuviškos tapatybės branginimą ir puoselėjimą. Apie šių dienų gyvenimą, darbus, lietuviškų tradicijų puoselėjimą šiame krašte pasakojo Punsko valsčiaus savivaldybės viršaičio pavaduotojas Jonas Vaičiulis, pakvietęs apsilankyti ne tik administracijoje, bet ir aprodęs valčiaus gyvenvietes, ūkininkų sodybas.
Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra image-21.png