Lietuvių kalbos mokytojų metodinio būrelio pasitarimas

Spalio 9 d. „Žiburio“ gimnazijoje įvyko lietuvių kalbos mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Pasitarime buvo apžvelgta praeitų mokslo metų būrelio veikla – ataskaitą perskaitė būrelio pirmininkė Levutė Karčiauskienė, žiniomis iš UPC metodinių dienų pasidalijo Edita Valatkienė, vyko būrelio pirmininko, pavaduotojo ir sekretoriaus rinkimai. Lietuvių kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininke išrinkta Rita Šalčiūtė, Balbieriškio pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, pavaduotoja –Snieguolė Vanžodienė, „Žiburio“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, sekretore – Vilija Juodsnukienė, „Ąžuolo“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė. Buvo pateikti pasiūlymai 2014–2015 m. m. būrelio veiklos planui: metodinę dieną surengti Šilavoto pagrindinėje mokykloje, organizuoti tradicinius konkursus rajono mokiniams, tobulinti kvalifikaciją: dalyvauti seminare mokytojams, ruošiantiems mokinius meninio skaitymo konkursui. Pasitarime dalyvavo ir Prienų krašto muziejaus vyr. muziejininkė Anelė Razmislavičienė, ji kvietė mokytojus bendradarbiauti minint kraštiečio poeto Justino Marcinkevičiaus jubiliejų 2015 metais. Nutarta poeto jubiliejui skirti mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninį etapą.