Jaunųjų šaulių kalėdinis šaškių ir šachmatų turnyras

Gruodžio 11 d. Prienų šaulių namuose įvyko tradicinis jaunųjų šaulių šaškių ir šachmatų turnyras. Turnyre dalyvavo 22 jaunieji šauliai: 17 varžėsi šaškių varžybose, 5 – šachmatų. Sveikiname turnyro nugalėtojus: šaškių varžybose visas prizines vietas užėmusius Jiezno gimnazijos mokinius Daumantą Žigą (I vieta), Dainių Urbanavičių (II vieta), Keviną Mazuronį (III vieta) bei šachmatų varžybose I vietą užėmusią Eglę Vinskaitę (Jiezno gimnazija), II vietą užėmusį Robertą Misiūną ir III vietą užėmusį Joną Šapalą (Prienų rinktinė komanda). Komandinėje įskaitoje I vietą užėmė Jiezno gimnazijos komanda, vadovas Sigitas Žalys, II vietą Prienų rinktinė komanda, vadovas Linas Šapalas, II vietą – Išlaužo pagrindinės mokyklos komanda, vadovas Rolandas Meškauskas.