Meninio skaitymo konkursas „Virš mūsų gyvas žvaigždynas – lietuvių kalbos žodynas“

IMG_94781

Sausio 30 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Rajoninis konkursas  „Virš mūsų gyvas žvaigždynas – lietuvių kalbos žodynas“
pradėjo renginių, skirtų Justino Marcinkevičiaus gimimo 85-osioms metinėms paminėti, ciklą Prienų rajono savivaldybėje. Konkurse dalyvavo rajono mokyklų 5–12 klasių mokiniai, jie skaitė Justino Marcinkevičiaus, kitų lietuvių ir užsienio autorių kūrybą. Mokinių pasirodymus vertino komisija: Zigrita Petraitienė – Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, komisijos pirmininkė, Rita Mikutavičienė – Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos ir Dalia Dabušinskienė – Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojos metodininkės. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomais bei Savivaldybės įsteigtomis dovanomis – puikiomis knygomis. Sveikiname konkurso nugalėtojus, o Jiezno gimnazijos penktokei Erikai Švenčionytei (mokytoja Nijolė Kuliešienė) bei Išlaužo pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinei Ievai Laurinaitytei (mokytoja Aldutė Klimavičienė) linkime sėkmės regioniniame konkurso etape, kuris įvyks  vasario 7 d. Kaišiadoryse.