Rajoninės pradinių klasių mokinių sporto varžybos „Greiti ir vikrūs“

IMG_6597-2

2015 m. vasario 26 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninės pradinių 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Greiti ir vikrūs“. Varžybose dalyvavo mokinių komandos iš 9 rajono mokyklų: Jiezno, Stakliškių, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų „Revuonos“, Išlaužo, Naujosios Ūtos, Pakuonio, Šilavoto pagrindinių mokyklų.

Sveikiname varžybų nugalėtojus:

• Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinių komandą, mokytojos Danutė Baranauskienė ir Virginija Abramavičienė, užėmusią I vietą,
  • Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos mokinių komandą, mokytojos Gitana Rutkauskienė ir Antanina Jasukaitienė, užėmusią II vietą;
  • Jiezno gimnazijos mokinių komandą, mokytojos Roma Kandrotienė ir Živilė Valatkienė, užėmusią III vietą.