Kviečiame dalyvauti konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“

Ar žinai savo Tėvynės istoriją?
Ar nori patirti pažinimo džiaugsmą?
Ar jauti, kad tai yra svarbu?
TAIP!? Tada ateik į konkursą

„Lietuvos istorijos žinovas“

2015 m. kovo 10 d. (antradienį) 10.00 val.  Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) pirmą kartą organizuoja Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“.
Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.
Palaikome šią iniciatyvą ir Prienų miesto gyventojus kovo 10 d. (antradienį) 10.00 val.  kviečiame į Prienų rajono savivaldybės didžiąją salę dalyvauti konkurse.
Registracija ir informacija:   tel. 52081, el. p. o.radzvilaviciene@prienai.lt (Oksana Radzvilavičienė), tel. 61138, el. p. r.pavlaviciene@prienai.lt (Renata Pavlavičienė).

Daugiau informacijos apie konkursą rasite Čia

konkurso plakatas