Jaunųjų kraštotyrininkų konferencija „Rankoj turėjau šilko skarelę“

2015–ieji metai Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu yra paskelbti Etnografinių regionų metais. Pažymint šiuos metus Nemuno kilpų regioninio parko direkcija ir Prienų švietimo centras organizuoja respublikinę jaunųjų kraštotyrininkų konferenciją „Rankoj turėjau šilko skarelę“. Konferencija skirta tradicinės tautinės aprangos daliai – galvos dangai ir kitiems aksesuarams.

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų mokinius, besidominčius kraštotyra, dalyvauti ir skaityti pranešimus konferencijoje, kuri vyks š. m. balandžio 23 d. 10 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mažojoje salėje, Vytauto g. 35, Prienai. Konferencijos metu vyks tautodailininkės Liucijos Kudžmienės lėlių tautiniais drabužiais parodos pristatymas.

Apie dalyvavimą, mokinių skaičių ir pranešimo temą pranešti Prienų švietimo centro metodininkei Vaidai Aleškevičienei, tel. 52081 arba el. paštu svietimocentras@prienai.lt

Užduotys pranešimo pasirengimui pridedamos.

Užduotys pranešimo pasirengimui

etnografiniu-regionu-metai-2015-logo-300x240