Akcija „Draugauk su knyga – 2015“ Pakuonio pagrindinėje mokykloje

photo 4 (2)slide

„Grybų karas“, „Greitoji pagalba“, „Voro vestuvės“ ir kita mūsų kraštiečio poeto Justino Marcinkevičiaus kūryba – tai pagrindinis šių metų akcijos „Draugauk su knyga“ akcentas. Juk 2015–ieji Prienų rajone paskelbti Justino Marcinkevičiaus metais!
Mokiniai, plačiau susipažinę su rašytojo biografija ir kūryba, klausėsi ir patys skaitė jo eilėraščius, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias užduotis. Vyresnieji kūrinius skaitė vaidmenimis, turėdami norą visa tai parodyti mažesniesiems mokiniams. Jau tradicija tapo knygų skirtukų gaminimas. Šeštokai dailyraščiu perrašinėjo labiausiai patikusius poeto eilėraščius ir juos iliustravo. 5 klasės mokiniai net knygelę įrišo! Na, o patys mažiausieji 1 klasės mokiniai tapo tikraisiais skaitytojais ir jau ne kartą apsilankė bibliotekoje. Norisi, kad mokiniai suprastų, jog skaitymas, tai tarsi keliavimas po nuostabią Knygos šalį.
Akciją suorganizuoti padėjo lietuvių kalbos mokytojos M. Kleizienė ir E. Čeplinskienė.

Bibliotekininkė Jūratė Keturakienė

photo 4 (2) P1130342