Akcija „Draugauk su knyga – 2015“ Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje

DSCF1088 (2)slide

Bibliotekų savaitė ,,Draugauk su knyga“ Prienų ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje

Balandžio 27 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 3 – 4 klasių mokiniams vyko protų mūšis „Knygos kelias“, skirtas bibliotekų savaitei, kurį vedė knygyno „Pegasas“ direktorė Greta Jakniūnė. Direktorė supažindino mokinius su rašto atsiradimu, įvairiais pirmaisiais raštmenimis, didžiausiais ir įdomiausiais pasaulio knygynais. Pristatė įdomiausias jaunesniam mokykliniui amžiui skirtas knygas. Renginio pabaigoje 3 – 4 klasių mokiniai žaidė žaidimą „Protų mūšis“, kurį laimėjo 4 klasės mokiniai.
Balandžio 28 dieną pirmų klasių mokiniams vyko raiškiojo skaitymo konkursas. Pirmos vietos nugalėtojas Rokas Vaicekauskas, antrą vietą užėmė Augustas Rimkovas ir trečią vietą Evita Pačėsaitė.
Balandžio 29 dieną penktos klasės mokiniams buvo pravestas biblioterapijos užsiėmimas „Pasakojimai sielai“. Jo metu mokiniams buvo skaitomi kūriniai ir jie aptariami. Biblioterapijos užsiėmimą vedė socialinė pedagogė metodininkė Vaida Miknevičienė ir bibliotekos vedėja Teresė Išganaitienė.
Kaip ir kasmet, bibliotekos vedėja Teresė Išganaitienė išrinko geriausius mokyklos skaitytojus: Gabija Matuizaitė 3a kl., Monika Janušauskaitė 6 kl., Aistė Sorakaitė 9 kl.
Mokytojai, padėję pravesti renginius: Vaida Miknevičienė, Danutė Baranauskienė, Danutė Moisejevienė, Asta Simanaitienė.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bibliotekininkė
Teresė Išganaitienė

DSCF1084 (3) DSCF1084 DSCF1088 (2)