Vaikų ir jaunimo organizacijų sąskrydis „Tvarkome kultūros paminklus“

IMG_9758

Gegužės 26 d. Nemuno krantinėje ties buvusiu „Revuonos“ viešbučiu įvyko vaikų ir jaunimo organizacijų sąskrydis „Tvarkome kultūros paminklus“.
Nepabūgę lietingos dienos, į sąskrydį susirinko jaunieji miško bičiuliai iš Šilavoto pagrindinės mokyklos, vadovaujami Ritos Kišonienės,  skautai iš Išlaužo pagrindinės mokyklos (vadovė Audronė Ramoškienė) ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos bei Jiezno gimnazijos jaunieji šauliai (vadovas Sigitas Žalys). Juos pasveikinti atvyko Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Prienų švietimo centro direktorė Danutė Stankevičienė.
Palaikydami Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centro administratorės Larisos Šaltienės idėją, mokiniai apsodino gėlėmis iš anksto paruoštą Nemuno krantinės plotą. Kai gėlės suvešės, jomis galės gėrėtis visi, atvažiuojantys tiltu per Nemuną iš Birštono pusės. Padirbėję vaikai vaišinosi mero pavaduotojo atvežtais ledais, ragavo skautų ant laužo išvirtą košę.