Įgyvendinamas projektas „Socialiai pažeidžiamų asmenų informacinio raštingumo ugdymas pasitelkiant socialines paslaugas teikiančius darbuotojus“

Prienų švietimo centras drauge su partneriais: Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centru ir Prienų globos namais, 2015 m. rugsėjo–lapkričio mėn. įgyvendina  Lietuvos kultūros tarybos Medijų ir informacinio raštingumo skatinimo programos projektą „Socialiai pažeidžiamų asmenų informacinio raštingumo ugdymas pasitelkiant socialines paslaugas teikiančius darbuotojus“.

Projekto tikslas – ugdyti darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas bei dirbančių su socialinės rizikos šeimomis gebėjimą kritiškai analizuoti ir vertinti žiniasklaidos priemonėse pateikiamą informaciją bei veiksmingai konsultuoti savo klientus šiais klausimais. Projekto metu socialinių paslaugų centro ir Prienų globos namų darbuotojai, teikiantys paslaugas socialinės rizikos šeimoms, pagyvenusiems žmonėms bus apmokyti  pagal programą „Kaip kritiškai priimti žiniasklaidoje pateikiamą informaciją?“.