Lietuvos moksleivių liaudies meno konkurso „Sidabro vainikėlis“ baigiamajame etape dalyvauja ir Prienų rajono mokyklų mokiniai

Balandžio 23 – gegužės 10 d. Marijampolės kultūros centre buvo eksponuojami Lietuvos moksleivių liaudies meno konkurso „Sidabro vainikėlis“ regioninio etapo dalyvių darbai. Komisija atrinko etapo nugalėtojus, tarp kurių yra ir Prienų rajono mokyklų mokinių darbai. Sveikiname mūsų rajono mokinius, regione užėmusius I-ąją vietą:
Silviją Kairiūkštytę, Prienų „Žiburio“ gimnazijos IId kl. mokinę, mokytoja Audronė Ramančuckienė (papuošalų kolekcijos „Ugnies deivė“, „Snaigių šokis“, „Paliesta nakties“) bei Eglę Dadurkaitę, Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 10 kl. mokinę, mokytoja Ina Aleksiūnienė (karpiniai „Sakalas“, „Grok, žiogeli“, „Ant katpėdėlių kalno“ pagal. V.Mykolaičio-Putino kūrybą);
regione užėmusius II-ąją vietą:
Beną Aldakauską, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 7a kl. mokinį, mokytojas Arūnas Žvirblys (darbai iš faneros „Velykos“, „Koplytstulpis“) ir Renatą Račiūtę, Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos 7 kl. mokinę, mokytoja Ina Aleksiūnienė (karpiniai „Užuolaidėlės“).I-ąsias vietas užėmusių mokinių Silvijos ir Eglės darbai šiuo metu eksponuojami Kauno kultūros centre ,,Tautos namai“. Birželio 1 d. 15 val. įvyks parodos uždarymas ir laureatų apdovanojimas.

Parašė Oksana Radzvilavičienė, 2013-05-28