Mokinių projektinių darbų konferencija „Projekto metodas pamokoje“

2013 m. balandžio 12 d. Skriaudžių pagrindinėje mokykloje įvyko respublikinė mokinių projektinių darbų konferencija „Projekto metodas pamokoje“.
Konferencijoje pranešimus skaitė mokiniai iš 9 mokyklų, 7 savivaldybių.
1-4 klasių sekcijoje geriausiai įvertinti: Šakių r. Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 2 klasės mokinių I.Česnulevičiūtės ir G.Ambrazevičiūtės projektas „Ko reikia, kad augtum sveikas ir laimingas” (mokytoja V.Kasparaitienė), Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos 3 klasės mokinių G.Jančaičio ir K.Majauskaitės projektas „Keliaujame su IKT“ (mokytojos R.Bakūnienė, D.Kulkienė), Skriaudžių pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinių R.Aukštuolytės ir M.Šiškausko projektas „Popieriaus perdirbimas“.
5-10 klasių projektinių darbų sekcijoje geriausiais pripažinti: Šakių r. Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 6 klasės mokinio T.Ignatavičiaus projektas „Šilupės upelio ekologinės būklės tyrimas“ (mokytoja R.Murauskienė); Kauno r. Mastaičių pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinių R.Balčiūno ir D.Žilinsko projektas „Lietuvių mitinės būtybės“ (mokytojos E.Žukauskienė, I.Valutkevičienė), Kauno Žaliakalnio progimnazijos 8 klasės mokinių N.Hoppen, V.Siniauskaitės projektas „Padėk beglobiui keturkojui“ (mokytojos N.Zaiceva, J.Comik).

Parašė Oksana Radzvilavičienė, 2013-04-25