Erasmus+ programos finansuojamo projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ veikla

DSC_0540m1

Sausio 18–22 d. Prienų r. savivaldybėje lankosi Erasmus+ programos finansuojamo projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ partneriai iš Italijos Sasario savivaldybės (Sardinija). Šį projektą koordinuoja Švietimo skyrius, projekto vietos partneriai – „Ąžuolo“ progimnazija, „Revuonos“ pagrindinė mokykla, „Žiburio“ gimnazija, Švietimo centras ir Pedagoginė psichologinė tarnyba.

Sausio 18 d. svečius ir projekto partnerius savivaldybėje priėmė meras A. Vaicekauskas ir administracijos direktorius E. Visockas. Susitikimo metu aptarta projekto veikla, diskutuota apie švietimo sistemų, savivaldybių funkcijų abiejose šalyse panašumus ir skirtumus. Susitikimo dalyviai priėjo prie bendros išvados, kad abi šalys sprendžia aktualias mokinių mokymosi motyvacijos problemas, todėl bendra veikla  padės atrasti skirtingas patirtis ir pasisemti naujų idėjų.

Šią dieną svečiai lankėsi ir Prienų švietimo centre, susipažino su vykdoma veikla, dalyvavimu kituose projektuose. Dalintasi gerąja pedagogų patirtimi, gebėjimu motyvuoti mokinius įtraukiant juos į aktyvų mokymąsi. Diskutuota apie šeimos įtaką mokymosi motyvacijai didinti bei  psichologų, logopedų, socialinių pedagogų pagalbą mokykloje. Projekto dalyviai aiškinosi Italijos ir Lietuvos švietimo sistemų unikalumą, analizavo galimybes pasinaudoti partnerių veiklos privalumais tobulinant ugdymo(si) procesą.

Suburta besimokančių profesionalų komanda projekto metu parengs modelį,  rekomendacijas, kurios  padės stiprinti mokinių mokymosi motyvaciją. Projekto rezultatai bus viešinami, jais naudotis turės galimybę visos ES šalys.

20160118_112414 DSC_0540m IMG_3545 IMG_3552 IMG_3562 IMG_3565