Lietuvių kalbos dienos

LKD1Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva Lietuvių kalbos dienos paskelbtos š. m. vasario 16 d. – kovo 11 d. ir rengiamos pirmą kartą. Tai laikotarpis tarp dviejų Lietuvai svarbių švenčių – nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. Šiuo laikotarpiu – vasario 21 d. – minima ir Tarptautinė gimtosios kalbos diena.
Lietuvių kalbos dienos prisidės prie lietuvių kalbos sklaidos Lietuvoje ir užsienyje, telks užsienio lietuvių bendruomenes, stiprins lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir Lietuvoje, ir užsienyje, didins lietuvių kalbos prestižą.

Renginiai Prienų rajono savivaldybėje, skirti Lietuvių kalbos dienoms paminėti

Prienų rajono specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių dailyraščio konkursas „Įdomiausia vaikystės pasaka“ vasario 25 d. 10.30 val. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.
Jaunųjų kraštotyrininkų popietė kovo 3 d. 10 val. Nemuno kilpų regioninio parko Prienų lankytojų centre.
Bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokinių istorijos viktorina-protų  mūšis „Istorinės asmenybės“ kovo mėn.

LKD