Prienuose įvyko 27-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada

Balandžio 9–12 dienomis Prienų „Žiburio“ gimnazijoje ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko 27-oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada. Į olimpiadą atvyko geriausi jaunieji informatikai iš visos Lietuvos. Olimpiados dalyviai ne tik sprendė sudėtingas užduotis, bet ir dalyvavo sporto ir kultūrinėje programoje: vyko į ekskursiją po Nemuno kilpų regioninį parką, baseiną Birštone, sportavo Prienų sporto ir pramogų arenoje, susitiko su olimpiados rėmėjais. Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai dalyvavo ekskursijoje po Birštoną, klausėsi Lietuvos nacionalinio atstovo ES programoje Horizon 2020 Sauliaus Lapienio paskaitos apie lietuvių dalyvavimą ir pasiekimus tarptautinėse kosmoso programose, lankėsi Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje.