Švietimo mainų paramos fondo programos „Erasmus+“ projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ dalyvių tarptautinis susitikimas Sasario savivaldybėje, Italijoje.

IMG_4415-1

Š. m. balandžio 10–16 d. Italijoje, Sasario savivaldybėje vyko Erasmus+ programos strateginės partnerystės projekto „Geras mokymas pažadina mokymąsi“ partnerių susitikimas. Prienų rajono savivaldybei atstovavo visų Prienų rajono partnerinių institucijų: Švietimo skyriaus, Švietimo centro, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, „Žiburio“ gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos, Pedagoginės psichologinės tarnybos projekto koordinatoriai, darbo grupių nariai. Susitikimų su Italijos mokyklų bei savivaldybės atstovais metu vyko savivaldybių bei šalių švietimo sistemų pristatymas, ieškota skirtumų ir panašumų bei galimybių teigiamiems pokyčiams įgyvendinti. Sasario savivaldybės San Donato mokykloje ir jos skyriuose stebėjome pamokas, aptarėme su jas vedusiais mokytojais, teikėme pasiūlymus rekomendacijoms parengti. Italijos mokyklose pastebėjome, kad didelis dėmesys skiriamas vertybinių nuostatų ugdymui bei problematikai, daugiau tarpdalykinės integracijos, daugiau veiklos pamokoje dirbant grupėmis. Nors susitikimo darbotvarkė buvo įtempta, radome laiko pasidomėti ir Italijos kultūra bei istorija.

IMG_4548 IMG_4415 IMG_4347 IMG_4308 IMG_4276 IMG_4267