Kuriame tvarų pilietiškumo ugdymo modelį

IMG_4688-1

Balandžio 22-23 d. Erasmus+ programos projekto „Pilietinės lyderystės ugdymas mokykloje” mokyklų komandos dalyvavo seminare „Tvaraus pilietiškumo ugdymo modelio kūrimas“. Seminaras vyko mokymų centre In Tegra House. Mokyklų vadovai, mokytojai ir mokiniai turėjo galimybę kolektyviai įsivertinti, plačiau susipažinti su mokyklose vykusiais pilietinės lyderystės lygį matuojančiais tyrimais, o taip pat dialogiškai ieškoti atsakymų į jiems rūpimus klausimus apie pilietiškumo ugdymą. Buvo ieškoma ne tik problemų ir jų sprendimo būdų, bet gerosios, pasiteisinusios praktikos ir galimybių, kaip padaryti, kad to būtų daugiau. Išanalizavę situaciją, mokyklų komandos kūrė tvarių veiksmų planus, naudojantis išmintingų veiksmų planavimo metodu.

IMG_4613 IMG_4583 IMG_4673 IMG_4679 IMG_4715 IMG_4688