Socialinių pedagogų metodinė diena – mini konferencija „Socialinės pedagoginės pagalbos vaikui teikimas“

2016 m. gegužės 18 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko bendra Marijampolės ir Prienų rajono savivaldybių socialinių pedagogų metodinė diena, mini konferencija „Socialinės pedagoginės pagalbos vaikui teikimas“.

Socialiniai pedagogai dalinosi patirtimi kaip efektyviai teikti socialinę pagalbą vaikui ir, kokie veiksniai lemia sėkmingą vaiko socializaciją. Metodinės dienos dalyviai turėjo galimybę susipažinti su metodine priemone, knyga – „Mokinio turinčio ugdymosi sunkumų pažinimas“, kurią pristatė, viena iš knygos autorių, Marijampolės sav. „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos vyr. socialinė pedagogė Erika Penkauskienė.

Renginio metu pranešimus skaitė:

• Prienų r. Skriaudžių pagrindinės mokyklos vyr. socialinė pedagogė Aidutė Jurešienė, tema – „Paauglių pažinimas arba ką atskleidžia naujausi tyrimai“;
  • Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės mokyklos vyr. socialinė pedagogė Indrė Apuokienė, tema – „Saugios aplinkos svarba mokykloje“;
  • Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos vyr. socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė, tema – „Vaiko socialinės aplinkos pažinimas kaip aksioma“;
  • Marijampolės sav. mokyklos-darželio „Želmenėliai“ vyr. socialinė pedagogė Živilė Sajatauskienė, tema – „Projektinė veikla – galimybė stiprinti mokinių ir ikimokyklinukų bendravimą ir bendradarbiavimą“.
  • Pasidalinus patirtimi, Marijampolės ir Prienų r. socialinių pedagogų bendravimas tęsėsi neformalioje aplinkoje. Metodinės dienos dalyviai susipažino su Birštono istorija, dalyvaudami edukacinėje pažintinėje programoje.
  • Prienų rajono savivaldybės socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė A. Jurešienė