Konkursas-viktorina – „Mes esame viena tauta”

Siekiant skatinti mokinius visapusiškai domėtis savo krašto kultūriniu palikimu, kalba, tarme, tautosaka, papročiais, tradicijomis, istorija ir kalendorinėmis lietuvių liaudies šventėmis, 2016 m. lapkričio 18 d., Skriaudžių pagrindinėje mokykloje, organizuotas 3-4 klasių mokinių konkursas-viktorina – „Mes esame viena tauta”. Renginio organizatorė pradinių klasių mokytoja Rima Šiškauskienė.

Konkurse dalyvavo komandos iš 9 Prienų rajono mokyklų: „Ąžuolo” progimnazijos, Balbieriškio, Išlaužo, Pakuonio, Revuonos, Skriaudžių, Šilavoto pagrindinių mokyklų bei Jiezno ir Stakliškių gimnazijų. Pirmoji vieta skirta dviems komandoms, surinkusioms vienodą taškų skaičių (po 44) – tai Balbieriškio (mokytojos: R. Švedienė, A. Krilavičienė) ir Skriaudžių (mokytojos: N. Sincevičienė, R. Šiškauskienė); II-oji vieta atiteko Prienų „Ąžuolo” progimnazijos mokiniams, surinkusiems 42 taškus (mokytojos: R. Juodsnukienė, D. Šatienė); III vietos laimėtojais tapo Jiezno gimnazijos komanda (mokytojos: Ž. Valatkienė, D. Acuvienė), nuo lyderių atsilikusi tik 3 taškais.

Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aidutė Jurešienė
     Pateikiama: „DSC_9674.jpg“   Pateikiama: „DSC_9677.jpg“