Dorinio ugdymo mokytojų Advento popietės – paskaitos ‚Betliejaus stebuklas“. Esminė žinia- viską keičianti Meilė

Gruodžio 6 d. 15 val. Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos namuose vyko Prienų rajono savivaldybės mokyklų dorinio ugdymo mokytojų Advento popietė – paskaita „Betliejaus stebuklas“, kurią vedė lektorius VšĮ „Po vilties skraiste“ vadovas Nerijus Čekavičius.

Kunigas Andrius Budrius popietę pradėjo „Tėve mūsų“ malda. Dalyvaudami agapėje dalijomės mintimis apie Dievo vaiko tapatybės svarbą žmogaus gyvenime.

„Kol nesuprasime, kas mes esame ir koks yra Dievas mūsų atžvilgiu, nebūsime atradę savo pašaukimo. Tik Dievo vaiko tapatybė leidžia mums pasijausti karalaičiais ir karalaitėmis, o tai supratus ir elgtis, kaip tokiems“, – kalbėjo Nerijus.

Mokytojos taip aktyviai įsitraukė į diskusiją apie savanoriškos tarnystės vaidmenį žmogaus gyvenime ir kaip atpažinti Dievo valią, kad neskubėjo skirstytis į namus.

Dalyvių laukė siurprizas – kiekvienas gavo po žvakelę, kaip Kristaus – Šviesos tamsybėse simbolį ir mažą laiškelį su mintimis Advento laikui. Vakarą pabaigėme padėkos giesme.

Nuostabu, kad galėjome kartu išgyventi tikėjimo ir meilės bendrystę.

Jūratė Liubamirskaitė, renginio organizatorė,

dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininkė