Informatikos mokytojų metodinio būrelio išvyka į Alytaus kolegijos Regioninį technologijų centrą

20161209_143202Gruodžio 9 d. Prienų rajono mokyklų informatikos mokytojai lankėsi Alytaus kolegijos regioniniame technologijų centre. Mokytojus sutikę ir Centro veiklą pristatę laboratorijų vedėjai Nerijus Cesiulis ir Gintautas Stonys papasakojo, kad centras įkurtas 2013 m. sename apleistame pastate, kuriame kažkada veikė šaudykla. Po rekonstrukcijos pastatą šildo pirmą kartą vienoje katilinėje naudojami saulės, oro, vėjo ir žemės energijos šaltiniai, sujungti į vieną visumą. Centre įrengta 12 moderniausių Baltijos šalyse specializuotų laboratorijų, kuriomis naudojasi ne tik Alytaus kolegijos studentai, bet ir visos Alytaus apskrities bendrojo lavinimo  ir profesinės mokyklos, įmonės savo darbuotojams perkvalifikuoti.

Mokytojai apžiūrėjo atsinaujinančių energetinių šaltinių, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų tyrimų, automobilių diagnostikos ir variklių bandymų bei kitas laboratorijas, o elektrotechnikos ir elektronikos laboratorijoje atliko praktinį darbą.