Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas Prienuose

Vasario 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre įvyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Jame dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Šalčininkų, Trakų, Varėnos, Elektrėnų, Kaišiadorių, Prienų rajonų, Alytaus, Birštono, Druskininkų miestų. Konkursą organizavo Prienų švietimo centras, mokinių pasirodymus vertino komisija: pirmininkė Danutė Vaigauskaitė – Klaipėdos universiteto docentė, humanitarinių mokslų (menotyra) daktarė, komisijos narės Danutė Stankevičienė – Prienų švietimo centro direktorė, Vytautė Kurtovienė – Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Sveikiname visus konkurso nugalėtojus, o ypatingai – prieniečius: Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos septintokę Gerdą Meškinytę (mokytoja Nijolė Mieliauskienė), jaunesniųjų grupėje užėmusią II vietą ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos antrokę Dianą Norvilaitę, vyresniųjų grupėje užėmusią III vietą!

Regioninio meninio skaitymo konkurso ataskaita