Dailės mokytojų metodinio būrelio pasitarimas

Spalio 15 d. Prienų švietimo centre įvyko dailės mokytojų metodinio būrelio pasitarimas. Dalyvavo dailės mokytojai: Rasa Uleckienė (pasitarimo pirmininkė), Dalia Dragūnienė (pasitarimo sekretorė), Aušra Deltuvienė, Rasina Galinienė, Audronė Jusienė, Aušra Maslauskienė, Lina Andriukevičienė, Ilona Rasimavičienė bei Prienų švietimo centro metodininkė Oksana Radzvilavičienė.

Būrelio pirmininkė Rasa Uleckienė pristatė 2012–2013 m. m. veiklos ataskaitą, pasidžiaugė rajono mokinių laimėjimais konkursuose, parodose. Ataskaitai bendru sutarimu buvo pritarta.

Pasibaigus kadencijai, buvo renkamas naujas metodinio būrelio pirmininkas ir sekretorius. Naująja pirmininke išrinkta Jiezno gimnazijos mokytoja Audronė Jusienė, sekretore – Rasa Uleckienė.

Planuojant 2013–2014 m. m. veiklą, buvo siūloma organizuoti visus tradicinius konkursus ir parodas mokiniams. Jiezno gimnazijos mokytoja siūlė papildomai įtraukti į planą parodą-konkursą „Rudens mozaika“, tačiau dauguma mokytojų nepritarė šiam pasiūlymui, nes laikas ir tema sutampa su tradiciniu Stakliškių vidurinės mokyklos organizuojamu konkursu „Rudens spalvos“.  Buvo pristatyta ir aptarta 2014 m. dailės olimpiados tema: ,,Mažosios  Lietuvos kultūrinis palikimas“. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokytoja Aušra Deltuvienė priminė, kad meninių dirbinių parodos-konkurso „Žiemos improvizacija“ bus „Sniego žmogus“. Buvo aptarti konkurso nuostatai.

Rasa Uleckienė pristatė temas, nagrinėtas UPC metodinės dienos „Vertinimas ugdymo procese“ menų dalykų mokytojams metu. Vyko diskusija apie mokinių parangos vertinimą, kūrybinių darbų aplanko rengimą, sunkumus, iškylančius mokiniams rengiant egzamino darbų aprašus.