Mokyklų bibliotekininkų metodinė išvyka

Birželio 18 d. Prienų rajono savivaldybės mokyklų bibliotekininkės dalyvavo metodinėje išvykoje į Birštono „Vytautas mineral SPA“ skaityklą ir  Birštono viešąją biblioteką.  Metodinės išvykos tikslas – pasisemti modernios bibliotekos kūrimo patirties.

Bibliotekininkės Birštono „Vytautas mineral SPA“ centre apžiūrėjo netradiciškai įrengtą skaityklos erdvę. Tai užburianti kupolo erdvė, įsikūrusi pastato širdyje ir patapusi meno kūriniu, kurį ištapė 2015-aisiais Lietuvoje geriausiu jaunuoju menininku pripažintas Petras Lincevičius su dailininkų komanda.

Birštono viešojoje bibliotekoje savo darbo patirtimi pasidalinti atvykusias prieniškes sutiko ir apie bibliotekos struktūrą, darbo specifiką, vykdomas veiklas, teikiamas paslaugas ir pasiekimus papasakojo direktorė Alina Jaskūnienė. Direktorės iniciatyva bibliotekoje diegiamos naujovės, organizuojami didelio bendruomenės dėmesio sulaukiantys kultūriniai renginiai, įgyvendinami prasmingi projektai, kuriamos skaitytojams patrauklios erdvės.

Metodinės išvykos pabaigoje refleksijos ir pietų stotele tapo restoranas „Old Town Grill“. Pietaudamos bibliotekininkės dalijosi patirtais įspūdžiais, aptarė 2017-2018 m. m. vykdytas veiklas, dalijosi  naujomis idėjomis ir mintimis būsimiems darbams.  Po skanių pietų ir šilto bendravimo, linkėdamos viena kitai gražios vasaros,  atsisveikino iki rudens.