Dorinio ugdymo mokytojų metodiniam būreliui vadovaus nauja pirmininkė

Rugsėjo 11 dieną Prienų švietimo pagalbos tarnyboje įvyko dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pasitarimas, kuriame buvo aptarta praėjusių mokslo metų būrelio metodinė veikla, pasidžiaugta įvykusiais renginiais, susitarta dėl naujų darbų.  Už nuoširdų darbą vadovaujant dorinio ugdymo mokytojų metodiniam būreliui buvo padėkota metodinio būrelio pirmininkei Jūratei Liubamirskaitei, įteikta Prienų švietimo pagalbos tarnybos padėka. Vyko naujo metodinio būrelio pirmininko ir sekretoriaus rinkimai. Bendru sutarimu dorinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio pirmininke išrinkta Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Daiva Žuvaitienė,  sekretore antrai kadencijai perrinkta – Prienų „Ąžuolo” progimnazijos tikybos mokytoja Lina Skurdelienė.